Javni poziv

Autor: Dajana Lerić, 7. 7. 2023.

Na temelju članka 7. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave Osnovne škole Draž Povjerenstvo za odabir ponuda za nabavku udžbenika za šk. god. 2023./2024. na svojoj sjednici dana 23. lipnja 2023. donosi i objavljuje

JAVNI POZIV ZA NABAVU UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

1. Predmet nabave su udžbenici za osnovnu školu od 1. do 8. razreda prema popisu udžbenika s iskazanim količinama, a koji je priložen ovom javnom pozivu.

2. Kriteriji za odabir ponude su:

a. ispunjavanje svih uvjeta navedenih u točki 4. ovog javnog poziva

b. najpovoljnija cijena.

3. Plaćanje udžbenika vrši se na temelju fakture koja se dostavlja Ministarstvu znanosti obrazovanja, a nakon što Ministarstvo Školi uplati tražena sredstva.

4. Posebni uvjeti koje prijavitelj treba ispunjavati i u svojoj ponudi garantirati:

a. omogućiti vraćanje i zamjenu krivo naručenih udžbenika i naknadnu narudžbu udžbenika ukoliko od objave ovog javnog poziva dođe do promjene u broju učenika u školi ili promjene programa obrazovanja učenika

b. cijene u ponudi trebaju biti iskazane s uračunatim PDV-om.

5. Rok za dostavu ponuda je 8 dana od dana objave ovog javnog poziva na web stranici škole, a ponude se dostavljaju isključivo na e-mail os-draz@os-draz.skole.hr.