Besplatni udžbenici, radne bilježnice i drugi obrazovni materijali za sve učenike OŠ Draž

Autor: Dajana Lerić, 11. 7. 2023.

U školskoj godini 2023./2024. MZO osiguralo je besplatne udžbenike za sve učenike.

Ovim putem obavještavamo učenike i roditelje da je Općina Draž financirala kupovinu radnih bilježnica, likovnih mapa, kutija za određene školske predmete (Tehnička kultura, Priroda, Biologija, Kemija, Fizika) te atlasa (Geografija i Povijest).

U novoj školskoj godini učenike će prvog radnog dana dočekati sve što je potrebno za rad, roditelji samo trebaju nabaviti školske bilježnice.

OŠ Draž izražava zahvalnost Općini Draž što je svim našim učenicima osigurala besplatan materijal za rad!