NAŠI UČENICI NA OPĆINSKOJ SMOTRI LIDRANO

Autor: Administrator , 13. 2. 2020.

12. veljače 2020. održan je općinski susret LiDraNo 2020. u Belom Manastiru. OŠ Draž predstavljali su učenici naše škole, članovi različitih skupina izvannastavnih aktivnosti riječ i ljepotu riječi.

Literarnu skupinu predstavljale su učenice Valentina Tot, 6. razred (pjesmom Bubamara) i Marta Stipanić, 8.razred ( pjesmom Sanjala sam).

Novinarsku skupinu predstavljali su učenici naše škole iz PŠ Batina, Lilla Virag,  8.  razred, radom Putovanje u Južnu Ameriku ( intervju) i Atila Kovač, 8.razred, radom Posjet učenika iz Mađarske (foto-vijest).

Dramski pojedinačni nastup imale su učenice OŠ Draž, Ema Horvat, 7. razred (monolog Kad pobijedi ljubav) i Ana Jednašić, 8. razred (recitacija S. Čoban, Stojim i gledam te).

Dramskim skupnim nastupom predstavili su se učenici PŠ Batina, Lilla Virag (8. razred) i   Saša Kopić ( 7. razred) u dramskoj igri Želim vratiti ljubav.

Mentorice našim učenicima bile su : Eva Balatinac, Marijana Zec i Jelena Mijatov.

Županijska smotra održat će se u Osijeku, 12. ožujka 2020. u OŠ Retfala.  Našu školu predstavljat će učenica Ana Jednašić ( recitacijom ), Lilla Virag i Atila Kovač (novinarskim radom) te Lilla Virag i Saša Kopić (dramskom igrom).

Ostaje nam samo poželjeti im sve najbolje.

Ovaj mjesec: 2071