Majčin dan obilježavaju i naši učenici 1. i 2.razreda PŠ Duboševica s učiteljicom Biljanom Dominić

Autor: Administrator , 12. 5. 2020.

Naši vrijedni učenici, ovaj su tjedan posvetili posebnu pažnju prema svojim majkama. Druga nedjelja u svibnju već je tradicionalno posvećena upravo majkama i poznata kao Majčin dan. Ovaj se dan obilježava već više od stotinu godina, a proširio se u pedesetak zemalja, tako i u Hrvatskoj. Njime se želi pokazati zahvalnost prema ženama koje su nas rodile te im se želi dati do znanja kako ih cijenimo, iako to možda ne pokazujemo često. Kaže se da je od svih ljubavi na zemlji ona majčina najvjernija slika Božje ljubavi.

Učenici su marljivo radili cijeli tjedan, crtali svoju majku, pisali sastavak o njoj, izrađivali su likovne radove s cvijećem kao čestitke i drugo...

Prekrasne radove pogledajte u priloženom videu.