Upitnik za roditelje učenika petih i sedmih razreda osnovne škole

Autor: Administrator , 25. 6. 2020.

Poštovani roditelji,
Zbog pandemije COVID-19 svi smo se našli u situaciji koja je uvelike promijenila način života te način školovanja vaše djece. Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja provodi upitnik kojim želi ispitati vaše zadovoljstvo načinom održavanja nastave na daljinu te navike vašega djeteta u vezi s prehranom i tjelesnom aktivnošću prije i nakon početka socijalne izolacije.
Rezultati upitnika koristit će se u svrhu poboljšanja odgojno-obrazovnoga sustava te vas molimo da na pitanja odgovarate iskreno.
Upitnik je potpuno anoniman. Svi će se odgovori analizirati isključivo na skupnoj razini te se ni na koji način neće moći povezati s vašim osobnim podatcima.
Ako imate više djece koja pohađaju peti i/ili sedmi razred osnovne škole, molimo vas da upitnik ispunite zasebno za svako dijete. Procijenjeno trajanje upitnika je pet do deset minuta.

Upitnik je na sljedećoj poveznici: https://www.surveymonkey.com/r/NCVVOupitnik

Hvala vam na suradnji!