Korizmena akcija Marijinih obroka „Za obrok i znanje kroz malo odricanje“

Autor: Dajana Lerić, 27. 2. 2023.

Ponovno smo ušli u korizmeno razdoblje kada više nego inače razmišljamo o tome kako da se na najbolji način pripremimo za naš najveći blagdan Uskrsa. Korizma je vrijeme promišljanja, molitve, posta i pokore, djela milosrđa.

Stoga vas pozivam da ponovno budemo milosrdni, da pokažemo da mislimo na druge, da nam je stalo do drugih.

Budimo i mi dio promjene za djecu u akciji “Za obrok i znanje kroz malo odricanje” .

Korizmeno vrijeme potiče nas na odricanje i pomaganje, kako bismo u našim užurbanim životima malo zastali i najpotrebitijima učinili djela ljubavi.

Samo 22 eura dovoljna su da jedno dijete ima godinu dana obrok u školi.

Cilj Udruge je kroz korizmenu akciju upoznati vas s načinom života u Beninu, osigurati donacije za školsku kuhinju “Zagreb, Hrvatska” koja se ondje nalazi, gdje 619 djece prima topli obrok svakog školskog dana. Marijini obroci Hrvatska zahvaljujući dobroti svojih donatora i podupiratelja imaju otvorenih 26 školskih kuhinja od kojih je 5 u Beninu.

Ako netko želi, može također pratiti rad Marijinih obroka na profilima društvenih mreža – Facebook i Instagram, kao i na mrežnoj stranici Udruge - https://www.marysmeals.hr.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Korizmena akcija Marijinih obroka „Za obrok i znanje kroz malo odricanje“

Autor: Dajana Lerić, 27. 2. 2023.

Samo 22 eura dovoljna su da jedno dijete ima godinu dana obrok u školi.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Ovaj mjesec: 1936