Izvješće o korizmenoj akciji Marijinih obroka „Za obrok i znanje kroz malo odricanje“

Autor: Dajana Lerić, 10. 4. 2023.

Dragi roditelji i učenici, želimo vas ovim putem izvijestiti o rezultatu naše korizmene akcije Marijinih obroka. Tijekom cijele korizme naši su se učenici odricali svojih ušteđevina kako bi tako izmamili osmijeh na lice onima koji su u potrebi.

Prikupljajući sredstva, pomogli smo Marijinim obrocima da unesu dugotrajne promjene u živote djece u nekima od najsiromašnijih zajednica u svijetu. Tijekom ovog kratkog razdoblja naši su učenici prikupili 215 eura i time omogućili obrok za 9 djece na mjestu njihova školovanja.

Stoga, u ime škole i u ime Marijinih obroka zahvaljujem svima koji su sudjelovali u ovoj akciji.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti:
uplatnica.pdf (83.54 KB)

Autor: Dajana Lerić, 10. 4. 2023.

Suzana Laslo, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti: