Humanitarna akcija

Autor: Sanja Floršić, 13. 4. 2017.

Da kap po kap čini slap još jednom su potvrdili učenici naše matične i područnih škola koji su tijekom korizmenog vremena prikupljali, razvrstavali i pakirali prehrambene namirnice i higijenske potrepštine. Dobrotom naših učenika i njihovih obitelji, primljenom donacijom župnog Caritasa župe sv. Ćirila i Metoda iz Osijeka te osnovne škole „Mladost“ iz istog grada, 16 obitelji iz mjesta Batine, Draža, Gajića, Podolja i Topolja primili su pakete spomenutih potrepština.

Zahvaljujem svim učenicima, kolegama te nama znanim i neznanim dobročiniteljima na suradnji i iskazanoj dobroti, uz želju da im se stostruko vrati svako učinjeno dobro!

Sanja Kopunović Legetin, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti:
humanitarna_akcija.JPG (1.00 MB)
humanitarna_akcija1.JPG (384.67 KB)
humanitarna_akcija2.JPG (657.85 KB)

Humanitarna akcija

Autor: Sanja Floršić, 13. 4. 2017.

Sanja Kopunović Legetin, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti: