Terenska nastava - Zagreb

Autor: Administrator , 28. 11. 2017.

Dana 11. studenog  2017. učenici od 5. do 8. razreda OŠ Draž i PŠ Batina  u pratnji učiteljica (Jelena Mijatov, Marijana Zec, Silvija Novak, Silvana Faller, Kata Cindrić, Marina Ristić, Dajana Lerić i Eva Balatinac) bili su na terenskoj nastavi u Zagrebu.

Cilj je bio u neposrednom dodiru upoznati Zagreb – Gornji grad, sada i u prošlosti. Tehnički muzej i ostavštinu Nikole Tesle, rudnik, povijest zrakoplovstva, brodarstva, automobilske industrije; pisca Augusta Šenou te obitelj Šenoa koja je dala znamenite ljude Zagreba i šire. Mjesec knjige obilježili smo posjetom Interliberu.

Putovanje je proteklo, na obostrano zadovoljstvo učenika i učiteljica , u redu. Pohvale i podrška roditelja je slijedila nakon povratka.

Eva Balatinac, nastavnica hrvatskog jezika

Terenska nastava - Zagreb

Autor: Administrator , 28. 11. 2017.

Eva Balatinac, nastavnica hrvatskog jezika