Posadi drvo, ne budi panj!

Autor: Ivana Klasić, 25. 10. 2019.

Učenici 3. i 4. razreda PŠ Duboševica, zajedno sa svojom učiteljicom Ivanom Klasić, sudjelovali su u građanskoj inicijativi " Dani kolektivnog sađenja drveća" na razini RH, posadivši u školskom dvorištu dva stabla lipe. Sudjelovanjem u sadnji učenici su osvijestili važnost sadnje drveća, a daljnjom brigom o sadnicama učenici će gledati razvoj stabala te njihov utjecaj na okoliš. Ovim putem učenici zahvaljuju lokalnoj zajednici koja je donirala sadnice za ovaj projekt.

Slike sadnje možete pogledati u foto-galeriji.

Posadi drvo, ne budi panj!

Autor: Ivana Klasić, 25. 10. 2019.

Slike sadnje možete pogledati u foto-galeriji.