Noć istraživača

Autor: Sanja Floršić, 11. 11. 2019.

Učenici 7. razreda OŠ Draž, koji pohađaju dodatnu nastavu biologije sudjelovali su  27.09.2019. godine u međunarodnom projektu "Noć istraživača". Mjesto događanja bilo je dvorište Rektorata. Organizator je Sveučilište J.J.Strossmayera u Osijeku, naziv manifestacije "Tržnica budućnosti " u trajanju od 17.00 do 21.00. Namijenjeno učenicima osnovnih škola, srednjih škola i studentima.
Vidjeli smo i kušali različita jela, slastice, pomirisali i probali sapune i kozmetičke preparate koji su bili predstavljeni, a proizvodili su se u doba J.J.Strossmayera. Vidjeli smo te iste proizvode samo malo poboljšane  i neke još neobičnije koje bi trebali koristiti i konzumirati u budućnosti.
Učenici su sudjelovali u kvizu i nagrađeni su simboličnim nagradama.
Fotografije tog događanja možete pogledati u našoj foto-galeriji.

Mentor: Kristina Prakatur - Golubov

Noć istraživača

Autor: Sanja Floršić, 11. 11. 2019.

Učenici su sudjelovali u kvizu i nagrađeni su simboličnim nagradama.
Fotografije tog događanja možete pogledati u našoj foto-galeriji.

Mentor: Kristina Prakatur - Golubov