Projektna nastava u našoj školi

Autor: Radmila Šapić, EVA BALATINAC, 5. 4. 2011.

Projektna nastava održana je 16. ožujka iz predmeta hrvatski jezik na temu Govor moga kraja (sela). Sudjelovali su učenici 7. razreda , gosti iz O.Š. Čeminac (učenice Matea Cickaj i Marija-Magdalena Novak - 8.razred) i nastavnik Željko Gašpert, pjesnik Pavle Škulac, te ravnatelj i pedagoginja naše škole. Učenici 7. razreda su imali usmenu prezentaciju rječnika šokačkog govora kojeg su sami sastavili. Fotografije možete pogledati ovdje.

Projektna nastava u našoj školi

Autor: Radmila Šapić, EVA BALATINAC, 5. 4. 2011.

Ovaj mjesec: 1939